200 zł za założenie rachunku mBinzes konto!

Konto bankowe Konto firmowe Nowości i promocje bankowe

200 zł za założenie rachunku mBinzes konto

200 zł dla prowadzących firmę za założenie konta!

Za założenie konta mBiznes dostaniesz aż 200 zł i to bez dodatkowych warunków! Wystarczy, że do dnia 31.08.2015 złożysz wniosek o rachunek na stronie promocji.

200 zł za założenie rachunku mBiznes konto

promocja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla przedsiębiorców, którzy przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadali produktów mBanku: mBinzes konto Start lub Komfort.

 

mBank mBinzes konto STart lub Komfort 200 zl od Bankier

 

Aby skorzystać z oferty i dostać 200 zł należy złożyć wniosek o mBinzes konto ze strony promocyjnej. Wniosek złożony bezpośrednio ze strony mBank nie uprawnia do tej nagrody. Czas na złożenie wniosku mamy do 31 sierpnia 2015.

O przyznaniu nagrody organizator powiadomieni nas nie później niż do dnia 25.10.2015 za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres e-mail podany podczas rejestracji na stronie promocji. Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od powiadomienia nas o jej przyznaniu.

Który rachunek wybrać?

W promocji mamy dostępne dwa rodzaje rachunków: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.

Rachunek mBiznes konto Start dostępny jest wyłącznie dla firm, które otwierają ten rachunek w ciągu 12 miesięcy od zarejestrowania działalności. Rachunek przez rok jet zupełnie darmowy a po 12 miesiącach od dnia otwarcia przekształca się w mBiznes konto Komfort.

Natomiast jeżeli posiadamy firmę zarejestrowaną ponad rok temu pozostaje nam rachunek mBiznes konto Komfort. Konto niestety nie jest darmowe i kosztuje aż 25 zł miesięcznie. W takim przypadku pozostaje wypełnić wniosek pod koniec sierpnia, podpisać umowę we wrześniu za który nie będzie opłaty a po otrzymaniu premii zamknąć konto. Koszt takiej operacji to prawdopodobnie 50 zł (opłata za październik i listopad).

Kliknij aby otrzymać 200 zł za założenie rachunku mBiznes konto!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *