EKonto Możliwości Dla Młodzieży

eKonto możliwości dla młodzieży – zyskaj nawet 350 zł

Konto młodzieżowe Nowości i promocje bankowe

Załóż konto i zgarnij nawet 350 zł i 8% oprocentowania na koncie – mBank wprowadza nową ofertę dla młodych – eKonto możliwości. Jest to konto dla osób w wieku od 18 do 24 lat, oferujące wiele korzyści, o których poniżej. Promocja trwa do 31 maja 2023 r i można z niej skorzystać tutaj.

Zakładam konto

Jak założyć konto?

  1. Przejdź do strony promocji a następnie złóż wniosek przez stronę internetową lub aplikację mobilną,
  2. Potwierdź swoją tożsamość zgodnie z komunikatami na wniosku,
  3. Aktywuj konto zgodnie z instrukcją w pakiecie aktywacyjnym.

Jak skorzystać z promocji?

Możesz zyskać nawet 350 zł za założenie konta:

  1. Premia za aktywność – 60 zł: zapłać minimum 4 razy telefonem, wykonaj 4 przelewy na numer telefonu, utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym. Masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu założenia konta,
  2. Premia za założenie konta – 150 zł: aby zyskać dodatkowe 150 zł załóż konto przez selfie lub e-dowód,
  3. Premia dodatkowa – 140 zł: otrzymujesz za spełnienie wszystkich powyższych warunków. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.

Zalety i możliwości eKonta

Konto jest darmowe w prowadzeniu, a na kartę bankową możesz nanieść własny wzór, możesz wybrać dla niej dowolną grafikę. Wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą są bezpłatne, a przelewy internetowe można dokonywać błyskawicznie. Co więcej, można uzyskać błyskawiczne przelewy na numer telefonu.

Konto w mBanku to również możliwość automatycznego oszczędzania z wirtualną skarbonką a dodatkowo, polecając mBank znajomym, można zgarnąć premię – to program PolecamBank.

Podsumowując, wniosek o eKonto możliwości dla młodzieży jest prosty i bezpłatny, a oferowane korzyści z pewnością przyciągną wiele osób w wieku od 18 do 24 lat. Dzięki tej ofercie młodzi ludzie mogą nie tylko bezpłatnie korzystać z bankowości, ale także zyskać dodatkowe pieniądze i korzyści.

Zakładam konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *