Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Wspinaj się po okazje” z premią do 420 zł

Konto bankowe BNP Paribas z premią 420 zł

Konto bankowe Nowości i promocje bankowe

BNP Paribas uruchomiło nową promocję dla klientów, którzy chcą zaoszczędzić na opłatach za prowadzenie konta osobistego. W ramach promocji „Wspinaj się po okazje” możecie zyskać nawet 420 zł, korzystając z konta Otwartego na Ciebie.

Weź udział w promocji

Aby otrzymać nagrody o łącznej wartości 420 zł, trzeba spełnić kilka warunków:

Przede wszystkim, należy zarejestrować się w promocji i wypełnić formularz rejestracyjny do 16.06.2023 r. lub do wyczerpania puli 10000 rejestracji.

Następnie, trzeba otworzyć Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej. Można to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Warto pamiętać, że umowę z bankiem trzeba podpisać i aktywować kartę do 30.06.2023.

Gdy spełnicie te warunki, możecie liczyć na nagrody. W miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta otrzymacie 40 zł przelewem na Konto Osobiste. W kolejnym miesiącu trzeba wykonać kilka działań, by zdobyć kolejne nagrody:

  • wykonać Transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł,
  • min. 5 Transakcji bezgotówkowych kartą,
  • przelew/y na łączną kwotę min. 500 zł oraz
  • otrzymać Wpływ/y na łączną kwotę min. 200 zł.

Jeśli spełnicie te warunki, w miesiącu następującym po ich wykonaniu otrzymacie 190 zł przelewem na Konto Osobiste.

Po spełnieniu tych warunków w kolejnym miesiącu, otrzymujemy ponownie 190 zł.

To naprawdę świetna okazja, by zaoszczędzić na opłatach za prowadzenie konta osobistego a przy okazji zyskać trochę pieniędzy korzystając z promocji „Wspinaj się po okazje”. Szczegóły akcji znajdziecie w Regulaminie.

Konto Otwarte na Ciebie – korzyści

Otwierając Konto Otwarte na Ciebie w ramach promocji „Wspinaj się po okazje”, możesz zyskać nawet do 420 zł nagród za aktywne korzystanie z konta. Dodatkowo, korzystając z tego konta, nie będziesz ponosić żadnych kosztów za jego prowadzenie oraz za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych, wykonane w Systemie Bankowości Internetowej (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych). Ponadto, nie poniesiesz kosztów za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie Oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce, niezależnie od wybranej karty. Konta Otwarte na Ciebie dają również możliwość dokonywania płatności mobilnych, takich jak BLIK, Google Pay czy Apple Pay..

Weź udział w promocji

Sprawdź inne promocje bankowe na odbanku.pl

Promocje bankowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *