150 zł do Biedronki, Decathlon lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

150 zł do Biedronki, Decathlon lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

Konto bankowe Konto osobiste Nowości i promocje bankowe

W promocji banku BGŻ BNP Paribas możemy zyskać 150 zł w formie kodów za założenie Konta Optymalnego. Możemy zdecydować, do którego ze sklepów chcemy uzyskać bony – do wyboru mamy kody do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M.

150 zł do Biedronki, Decathlona lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

 

Jak otrzymać 150 zł zakładając Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas?

  • Uczestnikiem Promocji Bankowej „Zakupy z kontem” może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • Należy być nowym klientem banku, a ściślej osobą, która nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy,
  • Promocja „Zakupy z kontem” trwa od dnia 11 maja 2018 r. aż do osiągnięcia liczby 35 000 złożonych wniosków o otwarcie Konta Osobistego w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 30 czerwca 2018 r.

 

Jak skorzystać z promocji i otrzymać bony krok po kroku:

ABY OTRZYMAĆ NAGRODY:

  1. Należy zarejestrować się tutaj i wybrać sieć sklepów, w której chcemy skorzystać z nagród, czyli H&M, DECATHLON lub BIEDRONKA.
  2. Następnie złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego przez Internet, podpisać Umowę ramową i zalogować się do bankowości elektronicznej.
  3. W pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej należy wykonać minimum jeden przelew środków z nowo otwartego konta oraz wykonać płatność kartą na łączną kwotę min. 300 zł; po tych czynnościach odbieramy kod o wartości 50 zł.
  4. Podobnie należy postępować w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym i ponownie odbieramy kolejne kody o wartości 50 zł.
  5. Kody otrzymujemy od Organizatora Promocji za pomocą wiadomości SMS do 20 dnia kolejnego miesiąca, po spełnieniu warunków do otrzymania nagrody ( sama informacja o otrzymaniu kodu dotrze do nas do 16 dnia miesiąca ). Każdy z otrzymanych kodów jest wielokrotnego użytku czyli możemy się nim posługiwać do wyczerpania całej jego wartości.

Niespełnienie warunków do zdobycia jednego z kodów promocyjnych sprawia, że zostajemy wykluczeni z promocji i kolejnych nagród już nie zdobędziemy.

 

Konto Optymalne to:

0 zł za prowadzenie rachunku
0 zł za obsługę karty debetowej posiadacza konta
Za wypłatę z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash również 0 zł

Ważne dokumenty:

  1. Regulamin Promocji „Zakupy z Kontem”
  2. Tabela prowizji

150 zł za założenie konta BGŻ BNP Paribas do Decathlona, Biedronki lub H&M

 

150 zł do Biedronki, Decathlona lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

150 zł do Biedronki, Decathlon lub H&M za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *