400 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Karta kredytowa

Nawet 400 zł do wydania w sklepach Allegro, Empik, H&M, RTV EURO AGD, Douglas – tyle można zyskać wyrabiając kartę kredytową w banku BNP Paribas.

Termin na wysłanie wniosku to 30-09-2019 lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.

Bony do 400 zł z kartą kredytową 

Jak zyskać do 400 zł na zakupy z kartą kredytową?

1) Przede wszystkim w terminie do 30 września 2019 r. należy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocyjnej banku BNP Paribas.

Podajemy tam nasze podstawowe dane – w tym kontaktowe.

2) W ciągu następnych 1-2 dni oddzwoni do nas konsultant i pomoże w kolejnym etapie ubiegania się o kartę kredytową wraz z bonusem,

3) Po pozytywnej weryfikacji, podpisujemy umowę i możemy przygotować się do spełnienia warunków koniecznych do uzyskania nagrody.

Warunkiem jest dokonanie w danym miesiącu transakcji kartą o wysokości nie mniej niż 1000 zł.

Maksymalna wysokość bonusu wynosi 400 zł, przy czym zyskujemy 100 zł za każdy miesiąc, w którym spełniamy warunki promocji.

Pierwszym miesiącem jest ten, który następuje bezpośrednio po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę.

4) Aby odebrać nagrodę jest konieczna rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem nagroda będzie dostępna w terminie 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, z który jest nam należna.

Na stronie mambonus.pl będziemy mogli wybrać bony o wartości 100 zł do ww. sklepów. Każdy bon będzie miał ważność do 31-05-2020 r.

Warto tu jeszcze wspomnieć, że za wyrobienie Karty dostajemy 5000 punktów mamBONUS o realnej wartości ok 40 zł, które możemy zamienić na jakąś nagrodę z dostępnego na tej stronie katalogu.

Ile kosztuje karta kredytowa?

Karta kredytowa Mastercard z banku BNP Paribas kosztuje nas 9 zł miesięcznie. Natomiast jeśli dokonaliśmy w miesiącu transakcji na kwotę co najmniej 1000 zł wtedy nie ponosimy miesięcznej opłaty.

Rezygnacja z Karty przed upływem 6 miesięcy od jej wyrobienia kosztuje 25 zł, natomiast po upływie tychże 6 miesięcy jest darmowa.

Bony do 400 zł z kartą kredytową 

Ważne dokumenty

1) Regulamin promocji,

2) Tabela opłat i prowizji.

400 zł z kartą kredytową BNP Paribas

400 zł z kartą kredytową BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *