Karta kredytowa w Santander i nawet 400 zł

Karta kredytowa Nowości i promocje bankowe

Aby skorzystać z promocji należy do 30-04-2024 roku podpisać umowę o kartę kredytową Visa. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci ( wyłączone są z oferty osoby, które posiadały kartę kredytową tego banku w roku 2022 i 2023 i wypowiedziały umowę) rejestrując się TUTAJ.

Złóż wniosek online

Jak otrzymać kartę i bonus 400 zł

 1. Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny,
 2. Otrzymasz telefon z banku, w którym wybierzesz sposób podpisania umowy – przelew 1 zł lub skorzystanie z firmy kurierskiej,
 3. Kartę i nr PIN otrzymasz pocztą. Kartę po jej otrzymaniu trzeba aktywować,
 4. Przez 4 miesiące od podpisania umowy należy płacić kartą Comfort minimum 600 zł miesięcznie,
 5. Przynajmniej raz w ciągu 30 dni od podpisania umowy zaloguj się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej,
 6. 100 zł na rachunek karty otrzymasz do końca następnego miesiąca – co daje nam w sumie 400 zł przez 4 miesiące (maks. 4 przelewy).

Korzyści z posiadania Karty Visa Comfort

 1. Zwrot na kartę nawet 400 zł.
 2. Wygoda płatności – karta kredytowa umożliwia szybkie i bezgotówkowe dokonywanie płatności, co jest wygodne zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie masz przy sobie gotówki.
 3. Budowanie historii kredytowej – regularne i terminowe spłacanie zadłużenia pozytywnie wpływa na Twoją historię kredytową, co może ułatwić uzyskanie kredytów na większe zakupy w przyszłości.
 4. Okres bezodsetkowy wynoszący w tym przypadku 54 dni, w którym możesz spłacić zadłużenie bez dodatkowych kosztów finansowych, jeśli uregulujesz całą kwotę przed upływem określonego terminu.
 5. Awaryjna rezerwa finansowa – karta kredytowa może stanowić pewną formę awaryjnej rezerwy finansowej w sytuacjach nagłych lub nieprzewidzianych wydatków, pomagając utrzymać płynność finansową.

Złóż wniosek online

Linki:

 1. Bezpośredni link do promocji,
 2. Regulamin promocji.
 3. Sprawdź propozycje innych banków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *