Karta płatnicza z własnym zdjęciem lub grafiką

Karta płatnicza z własnym zdjęciem lub grafiką

Karta bankowa Nowości i promocje bankowe

Karta płatnicza z własnym zdjęciem lub grafiką

 

Usługa karty płatniczej ze spersonalizowaną grafiką na awersie karty jest oferowana przez sześć banków, w tym trzy z nich oferują możliwość umieszczenia na karcie własnego zdjęcia typu Twoja fotka, zdjęcie ukochanego zwierzaka czy osoby lub też innej grafiki.

Karta płatnicza z własnym zdjęciem lub grafiką
Karta płatnicza z własnym zdjęciem lub grafiką

Banki, które pozwalają na umieszczenie własnego zdjęcia to:

  • mBank – karta płatnicza mBanku,
  • ING Bank Śląski – karta płatnicza ING Banku Śląskiego
  • Citi Handlowy – karta płatnicza Citi Handlowy

Oferta mBanku dotyczy usługi Konto dla Młodych, i jest przeznaczone dla osób w wieku od 13 lat do ukończenia 24 roku życia. Konto bankowe mBanku oferowane jest wraz z bezpłatną kartą płatniczą, do której można przypisać własne zdjęcie lub grafikę.

W ING Banku oprócz ponad 100 przygotowanych już grafik można umieścić własną lub zdjęcie, ale usługa ta kosztuje 15 zł. ( dla osób, które nie ukończyły 26 lat jest to usługa bezpłatna ).

Na karcie płatniczej Citi Handlowy można umieścić tylko zdjęcie własnej twarzy i w tym wypadku pełni ono raczej funkcję kolejnego zabezpieczenia. Bank Citi Handlowy przygotował bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych z wartościowymi nagrodami / gadżetami przypisanymi do kart kredytowej. Są to: telefon LG K8 lub voucher o wartości 400 zł do sklepu mall.pl lub voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na allegro.pl.

Pozostałe banki pozwalające na umieszczanie grafik na kartach płatniczych to:

  • PKO Bank Polski – tu na kartę bankową przygotowano 18 grafik do wyboru, w tym też dla całkiem młodych klientów banku bohaterowie kreskówek. Usługa ta kosztuje 14,90 zł,
  • Getin Bank – karta płatnicza do kota Getin Up Free – z konta mogą skorzystać osoby do 28. roku życia. Jest 12 grafik do wyboru i można je umieścić bez opłat,
  • Bank Pekao – możliwość umieszczenia jednej z 74 przygotowanych grafik na karcie debetowej lub kredytowej Banku Pekao.

 

Opcja spersonalizowanych kart płatniczych to dość popularna promocja bankowa w innych krajach; oprócz tego, że można umieścić własny obrazek zdarzają się karty pachnące, trójwymiarowe czy fosforyzujące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *