promocje bankowe 360 zł od banki MIllenium za otwarcie konta bankowego

360 zł zwrotu w banku Millennium

Konto bankowe Nowości i promocje bankowe

360 zł zwrotu za płatności kartą

oraz BLIKiem w

Banku Millennium

Konto 360° w Millenium tym razem oferuje nawet 360 zł zwrotu za płatności kartą!

Kolejna promocja bankowa od Banku Millennium – możemy korzystać z oferty Konto 360°, w której można zyskać  do 360 zł zwrotu za płatności kartą i płatności poprzez usługę BLIK (system płatności mobilnych dostępny w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium). Wystarczy otworzyć konto, dokonać wpłaty na konto i wykonać co najmniej jedną płatność kartą. Promocja trwa do 04.07.2016.

360 zł od banki MIllenium za otwarcie konta bankowego

Promocja jest skierowana tylko do nowych klientów banku, którzy na dzień poprzedzający rozpoczęcie promocji nie posiadali żadnego aktywnego produktu w banku.

Promocją objęte są osoby fizyczne, które:

a)  ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
b)  w dniu poprzedzającym rozpoczęcie Promocji nie są stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny),
c)  w okresie Promocji zawrą z Bankiem umowę rachunków bankowych oraz karty debetowej („Umowa”),

Zgodnie z regulaminem promocja trwa od 26.06.2015 do 04.07.2016 i dotyczy rachunków Konto 360° lub Konto 360° Student. Aby z niej skorzystać należy wypełnić wniosek o jedno z powyższych kont podając standardowo nasze dane osobowe. Na koniec należy wykonać tzw. przelew autoryzacyjny z innego banku podpisujący umowę (przelew wykonujemy na 10 zł po czym bank zwrotnie przelewa 1 gr a reszta czyli 9,99 zł pozostaje na nowym koncie) i czekamy na dane dostępowe do konta. Konto zostanie aktywowane po potwierdzeniu przez bank danych autoryzacyjnych. Oprócz wersji zakładania konta zupełnie online można oczywiście wybrać jeszcze inne metody podpisania umowy:

 • poprzez kuriera – aktywacja następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów,
 • wizyta w oddziale – aktywacja dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku.

Warto dodać, że podczas składania wniosku możemy skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez rok zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium warto rozważyć taką opcję.

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego, medycznego oraz pomocy IT. Przez pierwszy rok od otwarcia rachunku ubezpieczenie jest bezpłatne, następnie składka wyniesie 4,98 zł miesięcznie.

2% zwrotu za płatności kartą oraz 10% zwrotu za płatności BLIK

W ramach promocji zgarniamy 2% zwrotu za płatności kartą (jednak nie więcej jak 30 zł miesięcznie) oraz 10% zwrotu za płatności poprzez usługę BLIK (limit miesięczny to również 30 zł). Akceptowane są płatności w sklepach jak również w internecie co jest dużym plusem tej promocji. Liczy się data księgowania transakcji a niej jej wykonanie zatem nie warto dokonywać ich w ostatnich dniach miesiąca – niestety mogą się nie zaksięgować przed jego zakończeniem.

Zwroty będziemy otrzymywać przez kolejne 6 następujących po sobie miesięcy licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu, w których zawarliśmy umowę o konto. Łączna wartość premii jaką zgarniemy przez pół roku to maksymalnie 360 zł.

Na koniec warto dodać, że co miesiąc musimy spełnić podstawowe warunki promocji, czyli:

 • dokonać co najmniej jednej płatności kartą (żaden problem bo i tak będziemy nią płacić)
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku (to też będziemy robić ponieważ z aplikacji pobieramy kod BLIK do płatności)
 • w przypadku Konta 360° zapewnić w danym miesiącu kalendarzowym łączne wpływy z innego banku w kwocie minimum 1000 zł (to warunek domowości konta zatem żaden problem – poza tym i tak będziemy przelewać środki bo za coś trzeba te zakupy zrobić)

Premia za dany miesiąc kalendarzowy po zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca wyłącznie w przypadku, gdy konto nie zostało zamknięte lub umowa nie znajduje się w okresie wypowiedzenia.

Aby bank zwolnił nas z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów musimy zapewnić min. 1000 zł wpływów miesięcznie (z innego banku, nie musi to być wynagrodzenie) na konto oraz m.in. jedną płatność kartą wydaną do konta w danym miesiącu. W zamian otrzymamy konto za całkowite 0 zł:

 • 3% na rachunku oszczędnościowym
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie
 • 0 zł za przelewy
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za za polecenie zapłaty

WAŻNE! Pamiętajmy o tym, iż domyślnie do karty włączane jest dodatkowy pakiet ubezpieczeń w cenie 3,99 zł miesięcznie. Należy zatem od razu po otworzeniu konta je wyłączyć aby nie generować zbędnych kosztów – najlepiej telefonicznie!

Do karty zostanie uruchomiony Pakiet Bezpieczeństwa. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od wydania karty pakiet jest bezpłatny, następnie opłata wyniesie 3,99 zł miesięcznie. W cenie pakietu posiadacz karty otrzymuje: 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Ochrona karty”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *